Home > Van vrijdag 25 tot en met zondag 27 september is het weer kermis in Lichtervelde

Van vrijdag 25 tot en met zondag 27 september is het weer kermis in Lichtervelde

Geschreven op 21 september 2026 om 06:30 door Mario De Wilde

Kermis in Lichtervelde! Van vrijdag 25 tot en met zondag 27 september staan er heel wat activiteiten gepland: een schietkraam, eendjes vissen, paardenmolen, lunapark, lambada en braadworsten. Op zaterdag opent de kermis om 16.30 uur, op zondag om 10.30 uur.
Omloop van het Houtland
De kermisweek start eigenlijk al op woensdag 23 september met ‘Omloop van het Houtland’. De koers vertrekt vanuit Zedelgem en komt aan in Lichtervelde, waar het laatste deel van de wedstrijd hier gereden wordt over negen plaatselijke rondes. Op het parcours is er éénrichtingsverkeer van toepassing, de aankomstzone wordt volledig afgesloten van het verkeer (Marktplaats, Marktstraat, Hoogstraat en Potteriestraat).
• Doortocht 1 (éénrichting): Hogelaanstraat – Vandewallestraat – Ketelbuiserstraat – Surmontstraat – Statieplein – Statiestraat – Marktstraat
• Doortocht 2 (éénrichting): Grietestraat – Oude Bruggeweg – Vandewallestraat – Ketelbuiserstraat – Surmonstraat – Statieplein – Statiestraat –
• Aankomstzone (afgesloten voor verkeer): Markstraat, Marktplaats, Hoogstraat, Potteriestraat
Programma kermisweekend
• woensdag 23/09: Omloop van het Houtland.
• vrijdag 25/09: 14.00 uur: kaaskaarting SAR in de kermistent.
• zaterdag 26/09:
13.00 uur en 14.30 uur: ‘Ruimtereis in regenlaarzen’, Jeuk Meespeeltheater, in de kermistent. Info via jeugd@lichtervelde.be.
13.30 tot 18.00 uur Gildhofkoers op het Gildhofplein.
• zondag 27/09
07.00 uur tot 17.00 uur: jaar- en rommelmarkt op het marktplein en omliggende straten.

0 reacties

Wees de eerste die reageert op dit artikel!

Geef een reactie op dit artikel

Velden met een * zijn verplicht in te vullen. E-mailadressen worden nooit gepubliceerd op de website.