Brugge
Huwelijken
vrijdag 15 maart 2024
15u30: De Craene Killian met Van Roye Silke
zaterdag 16 maart 2024
12u00: Perselis Vasili met Ceulenaere Corine
dinsdag 19 maart 2024
10u00: Vermandel Kevin met Ruyssen Maritza
11u00: Lampaert Jochum met Derudder Kimderly.
dinsdag 26 maart 2024
10u00: Haziri Faton met Sejdiji Skndija
10u30: Van den Abeele Joeri met Puchi Medina Angie
Geboorten
29/02/2024 | 11:25 | Demets Lonne | Van Acker Lieselot | Demets Steve | André Goossensstraat 26 | 8000 | Brugge |
1/03/2024 | 11:54 | Dupon Seys Liona | Seys Sara | Dupon Warre | Vrijgeweidestraat 121 | 8020 | Oostkamp |
3/03/2024 | 23u27 | Ruyssen Kenji | Vandeputte Kendra | Ruyssen Rando | Kortekeer 7 | 8640 | Vleteren |
4/03/2024 | 08u43 | Saelens Inaya Fiona | Vanderwal Sabrina | Saelens Andy | Koolaerdstraat 20/0103 | 8470 | Gistel |
8/03/2024 | 20u14 | Desmit Florence Jeanne | Vandevelde Nimfa | Desmit Jimmy | Mariakerkelaan 377 | 8400 | Oostende |
10/03/2024 | 10u23 | Verplancke Max Diederik Stefaan | Philips Sophie | Verplancke Stijn | Kronestraat 45 | 8210 | Zedelgem |
10/03/2024 | 00u22 | Benoot Emilia | De Groote Britt | Benoot Thijs | Louis de Potterstraat 20 | 8000 | Brugge |
6/03/2024 | 23:21 | Naessens Wout | Van den Abeele Sigrid | Naessens Tom | Sint-Maria-Aalterstraat 35/A000 | 9880 | Aalter |
1/03/2024 | 8:30 | Riekaert Milo | Degrendele Emily | Riekaert Elie | Leliestraat 70 | 8210 | Zedelgem |
4/03/2024 | 9:31 | Mestdagh Lou | Geernaert Daphne | Mestdagh Breyten | Kartuizerstraat 97 | 8310 | Brugge |
8/03/2024 | 15:07 | Braem Elycïa | Scharmin Evie | Braem Bart | Oude Kortrijkstraat 19/F | 8310 | Brugge |
7/03/2024 | 19:44 | Van Damme Cedric | Andersen Marika | Van Damme Brieuc | Singel 15 | 8200 | Brugge |
8/03/2024 | 1:11 | Ernots Aymara | Nuyttens Leslie | Ernots Jo | Kerkgoedstraat 10 | 8400 | Oostende |
7/03/2024 | 20:30 | Sneppe Aicen | Desender Sharon | Sneppe Nick | Paradijsweg 6 | 8490 | Zerkegem |
3/03/2024 | 2:26 | Geusens Océane | Lanckriet Alizée | Geusens Toon | Grote Thems 85 | 8490 | Jabbeke |
9/03/2024 | 20:30 | Heyman Kamiel | Mortier Charline | Heyman Karel | Zwinstraat 79 | 8340 | Damme |
5/03/2024 | 23:04 | Taveirne Jules | Charels Erlijn | Taveirne Cédric | Zandstraat 406 | 8200 | Brugge |
4/03/2024 | 05u13 | de Vries Clara | Clarysse Lotte | de Vries Gregory | Fuselierstraat 7 | 8600 | Diksmuide |
11/03/2024 | 14u11 | Ahmeti Lorena | Ahmeti Hajrie | Ahmeti Faruk | Leiseleveld 22 | 8200 | Brugge |
13/03/2024 | 20u53 | Geirnaert Ture Ida | De Muynck Sara | Geirnaert Willem | Tinhoutstraat 170 | 8730 | Beernem |
13/03/2024 | 15u31 | Janssens Vercruysse Mason | Vercruysse Kimberly | Janssens Sitinoon | Astridlaan 12 | 8310 | Brugge |
10/03/2024 | 17u32 | Chiosa Alexandra | Cojocari Liliana | Chiosa Igor | Matthysstraat 9/0004 | 8730 | Beernem |
6/03/2024 | 1:24 | Demeulenaere Gaston | De Grande Zoë | Demeulenaere Jasper | Tritsstraat 7 | 1910 | Kampenhout |
Overlijdens
Naam | Geboren | Overleden |
De Rycker Raymond | 2/08/1930 | 1/03/2024 |
Ackaert Christiane | 7/01/1950 | 6/03/2024 |
Bekaert Greta | 10/08/1956 | 6/03/2024 |
De Croock Florina | 13/05/1938 | 6/03/2024 |
Parmentier Michel | 21/12/1958 | 6/03/2024 |
Couwyzer Liliane | 20/02/1938 | 7/03/2024 |
Bats Manuel | 26/07/1961 | 7/03/2024 |
Vanbrabant Robert | 7/01/1930 | 8/03/2024 |
Tomson Freddy | 8/07/1934 | 8/03/2024 |
Durczak Jeffrey | 19/10/1977 | 8/03/2024 |
Vanden Bussche Georgette | 26/03/1928 | 8/03/2024 |
De Poorter Hedwige | 16/09/1947 | 10/03/2024 |
De Grande Roger | 22/08/1949 | 11/03/2024 |
Vanneste Suzanna | 19/04/1936 | 12/03/2024 |
Fransen Rudy | 5/11/1964 | 12/03/2024 |
Delombaerde Anny | 24/09/1934 | 12/03/2024 |
De Wilde Josephus | 27/11/1931 | 13/03/2024 |
Ramon Sure | 25/03/1952 | 13/03/2024 |
Foto’s van geboorten en huwelijken mogen steeds -met begeleidende tekst- gestuurd worden info@hetnieuwsvanwestvlaanderen.be