Home > Burgerlijke stand Brugge

Burgerlijke stand Brugge

Jubilarissen in Brugge

Germain Gryson en Simonne Costers (diamant)

Er was afgelopen weekeinde een diamanten bruiloft voor Germain Gryson en Simonne Costers. Proficiat!

Gustave -Staf- Goossens en Lisette Cleenwerck (briljant)

Afgelopen zaterdag werd het briljanten (!) huwelijk gevierd van Gustave -Staf- Goossens en Lisette Cleenwerck. Beiden ken ik al vele jaren ( Lisette was liefst 18 keer wijkburgemeesteres in De Verloren Hoek) ! En nu had ik de eer als schepen deze mensen in de bloemen te zetten. Nogmaals proficiat!

Aangiften geboorten van 07/10/2019 tot en met 13/10/2019
Rommelaere Emiel Omer (°07/10/2019), zoon van Rommelaere Jonas en van Laforce Sofie, Petrus Vanhaverbekestraat 7 Zedelgem
Huyghe Mathis (°09/10/2019), zoon van Huyghe Lendert en van Sneppe Wendy, Daverlostraat 72 Brugge
De Cuyper Manon Annick Delphine (°09/10/2019), dochter van De Cuyper Kris en van Vanhooren Jo, Nelestraat 1 Oostkamp
Vandamme Juul (°09/10/2019), zoon van Vandamme Bart en van Van Daele Nele, Noordstraat 16/A000 Jabbeke
Deprest Lars Stefanie Sander (°08/10/2019), zoon van Deprest Steven en van Meulemeester Margot, Marie Popelinplantsoen 2/0002 Brugge
Herteleer Jesse Joachim (°09/10/2019), zoon van Herteleer Maxwell en van Vermeire Nele, Vierweegse 12/A Maldegem

Aangiften geboorten van 30/09/2019 tot en met 06/10/2019

Lagae Juliette Elodie Ann (°30/09/2019), dochter van Lagae Simon en van Claeys Lisa, Zuiddammestraat 2/B000 Beernem
Roelands León Thomas Andy (°02/10/2019), zoon van Roelands Ben en van Waty Wendy, Oostmeers 6 Beernem
Van Peteghem Lars Febe Brecht (°02/10/2019), zoon van Van Peteghem Bram en van Hoste Sara, Wilgenstraat 25 Brugge
Lambert Leonie (°02/10/2019), dochter van Lambert Sam en van Bundervoet Shanah, Gentpoortstraat 49/0201 Brugge
De Backer Wolf (°03/10/2019), zoon van De Backer Robbe en van D’Hondt Joke, Koolskampstraat 33 Torhout
Demeulenaere Julie (°04/10/2019), dochter van Demeulenaere Jelle en van Reybrouck Kelly, Moerdijkstraat 133 Ichtegem
Taillieu Roseline Ann Patricia (°01/10/2019) dochter van Taillieu Nikolas en van Gryson Delphine, Meulendam 6 Wingene
Van Broeck Lou Joris Marthe (°01/10/2019), zoon van Van Broeck Thomas en van Lecluyse Charlotte, Litterveldstraat 7 Zedelgem
Heinkens Amélie (°30/09/2019), dochter van Heinkens Nicolas en van Lagast Stéphanie, Zandstraat 6 Jabbeke
Lefevere Emma Amandine Roel (°01/10/2019), dochter van Lefevere Bert en van Decoorne Lavinia, Spoorwegstraat 194 Brugge
Pupe Louiza (°30/09/2019), dochter van Pupe Maxim en van Hinderyckx Charlotte, Pastoriestraat 210 Brugge
Janabi Otman (°30/09/2019), zoon van Janabi Arkan en van Abduljabbar Noor, Jacob van Maerlantstraat 69 Brugge
Van den Eynde Yann Felix Albert (°06/10/2019), zoon van Van den Eynde Erik en van Peeters Inge, Heiligekruiswegstraat 28 Dilbeek

Aangiften geboorten van 23/09/2019 tot en met 29/09/2019

Gouwy Leon Roger Christiane (°22/09/2019), zoon van Gouwy Jens en van Allary Aukina, Bellevuestraat 115 Izegem
Govaert Aurélie (°26/09/2019), dochter van Govaert Toon en van Daenen Nicky, Noordstraat 87 Zedelgem
Llabjani Diana (°25/09/2019), dochter van Llabjani Benjamin en van Azizi Arta, Steenovenstraat 82 Jabbeke
Lambrechts Jayden Giovani Sandra (°24/09/2019), zoon van Lambrechts Bart en van De Cock Stefanie, Tarwestraat 13 Bredene
Clement Lou (°22/09/2019), dochter van Clement Simon en van Moerman Sarah, Gitsbergstraat 65 Hooglede
Rietsema Xaiden Lucx (°27/09/2019), zoon van Rietsema Patrick en van Van den Brempt Sarah, Brieversstraat 47/B Sluis
Clement Suze (°22/09/2019), dochter van Clement Simon en van Moerman Sarah, Gitsbergstraat 65 Hooglede
Maertens Achiel André (°23/09/2019), zoon van Maertens Arne en van Vanhooren Maaike, Leenweg 1 Brugge
Vanhollebeke Esther (°23/09/2019), dochter van Vanhollebeke Simon en van Berteloot Violette, Heulsestraat(Bis) 149 Kortrijk
Vanmarcke Liyo (°23/09/2019), dochter van Vanmarcke Lander en van Van Acker Leen, Xaverianenplein 6 Zedelgem
Demilde Lowie (°23/09/2019), zoon van Demilde Jens en van De Brabander Delphine, Brieversweg 12 Damme
Buhaljoti Livia (°28/09/2019), dochter van Buhaljoti Fabjan en van Papuçiu Stela, Adriaan Brouwerstraat 18 Oostkam

Aangiften geboorten van 09/09/2019 tot en met 15/09/2019
Depestel Lucas (°09/09/2019), zoon van Depestel Lorenz en van Geleleens Sarafina, Rijselstraat 147 Brugge
Verschoore Lenny (°13/09/2019), zoon van Verschoore Kris en van Dewitte Debbie, Beekstraat 18 Oostkamp
Aneca Niels Brecht Nele (°12/09/2019), zoon van Aneca Boud en van Feys Fien, Akkerstraat 22 Beernem
Vandewiele Lize Steven (°12/09/2019), dochter van Vandewiele Benny en van Keirse Bieke, Rondomstraat 18 Ichtegem
Vanhee Erèz (°12/09/2019), zoon van Vanhee Abraham en van Denys Deborah, Oudenburgweg 6 Jabbeke
Seymortier Ina (°12/09/2019), dochter van Seymortier Samuel en van Mus Aline, Vredelaan 14/0101 Blankenberge
Moreau Yinthe (°11/09/2019), dochter van Moreau Gunther en van Vanuytrecht Debby, G. Gezellestraat(ONK) 22 Staden
Vanheerentals Manon (°10/09/2019), dochter van Vanheerentals Niels en van Van Nieuwenhuyse Sarah, Karel van Manderstraat 104 Brugge
de Jong Tijn (°10/09/2019), zoon van de Jong Robin en van Kiekens Charlotte, Hoogstraat 52 Damme
Dewicke Thibaut Rik (°09/09/2019), zoon van Dewicke Jan en van Demarest Evelien, Nieuwstraat(EER) 41 Ichtegem
Buess Charles Jacques Sébastien Mathias (°11/09/2019), zoon van Buess Jean-Michel en van Delbecque Nathalie, Veldstraat 13 Brugge
Cavey Audrey Jessica Florian (°15/09/2019) dochter van Cavey Elias en van Demilde Vanessa, Gieterijstraat 10 Zedelgem

Huwelijken

vrijdag 18 oktober 2019
16u30: Clevers Yves met De Bruijne Lisa

zaterdag 19 oktober 2019
10u45 Goethals Brecht met Coopman Caroline
11u00: Langaskens Didier met Dombrecht Elsie
12u00: Keukeleire Jens en Maesen Sheena

Lijst huwelijken van woensdag 10 tot en met zaterdag 5 oktober 

donderdag 10 oktober 2019 9u45: Van Nieuwenhuyse Luis met Van Belle Daphné Ja
vrijdag 11 oktober 2019 15u00: Evdokimov Artem met Gkiourtzidi Christina Ja
dinsdag 15 oktober 2019 9u30: Doclo Lieven met Hooijberg Farrah Nee
10u30: Ketels Samuel met Gents Laura Ja

Zaterdag 28 september
Niclaus Michaël met Claerbout Stefanie
Morais de Sousa Gabriel met Carneiro Elisabete
Manhaeve Herman met Moeyaert Christine

Dinsdag 1 otober (Zeebrugge)
Janssen Danny met Similon Vicky

donderdag 3 oktober 2019
09u45: Miakhan Faridullah met El Messaoudi Samira
15u00: Bouverne Erwim met Vanelderen Kelly

vrijdag 4 oktober 2019
13u30: Depaepe Bernard met Rosseeuw Linda
15u00: Loncin Glen met Baltodano Perez Xiomara
15u30: Vermael Leslie en Verbrugghe Sabrina
16u15: Bauw Arne met Creyf Frederick
16u30: Neels Sammy met Ongenae Benedicte

zaterdag 5 oktober 2019
10u00: Meersdom Pieter met Rossey Jore
11uu00: Dereeper Servaas met Christiaens Raïsse
11u15: Casteleyn Nico met Hanssens Ulrike
12u00: D’Hooghe Christophe met Van Schoorisse Evy

dinsdag 8 oktober 2019
11u00 Lantsoght Benedikt met Bassens Barbara

Overlijdens in Brugge van 01/10/2019 tot 14/10/2019
01/10/2019 Merveille Gilberte Lucie (°08/07/1931)
01/10/2019 Coene Pierre Hippolyte (°06/01/1926)
01/10/2019 Kempinck Maria Magdalena Clara (°24/09/1923)
01/10/2019 Van de Walle Bertrand Marcel Albert (°25/01/1923)
01/10/2019 Van Wassenhove Jeannine Marcelline Raymonda (°26/03/1934)
01/10/2019 Dhelft Dirk Héloïse Louis (°06/01/1942)
02/10/2019 Vannieuwenburg Pierre Jean Auguste (°28/05/1940)
02/10/2019 Naeyaert Clara Maria (°24/08/1924)
02/10/2019 Moens Oswald Emiel Henri (°21/04/1930)
02/10/2019 Mortier Anna-Maria Elise Cornelie (°10/05/1949)
03/10/2019 Somers François Lucien Maurice (°01/07/1932)
03/10/2019 Van Walleghem Marcella Maria (°10/10/1951)
04/10/2019 Knockaert Lisette Mathilde (°16/11/1932)
05/10/2019 Vandenberghe Germain Cyriel (°06/05/1928)
05/10/2019 De Jaegher Jacqueline Julia (°09/09/1941)
05/10/2019 Vanbeylen Magdalena Maria Amelia (°27/04/1929)
06/10/2019 Van Cappel Freddy Gilbert (°22/05/1948)
06/10/2019 Vandekerkhove Anaïse Suzanne (°07/04/1951)
07/10/2019 Verbrugge Suzanne Marie Louise Georgette (°26/11/1926)
07/10/2019 Van Weddingen Gilberte Melanie (°22/03/1933)
07/10/2019 Algoet Jean Marcella Henri (°25/02/1941)
07/10/2019 Allemeersch Yves Jackie Christian (°03/03/1961)
08/10/2019 Stroef Marcella Maria (°08/07/1931)
08/10/2019 Langbeen Robert Lucien Alida (°05/03/1932)
08/10/2019 Mestdagh Cecile Georgette Henriette Marie (°21/05/1930)
08/10/2019 Maes Edgard Arthur (°18/11/1944)
08/10/2019 De Meester Carolus Ignatius Maria (°16/05/1935)
09/10/2019 Van Cleven Christiane Godelieve Andrea (°29/12/1944)
09/10/2019 Franceus Cesar Eugeen Maria (°11/06/1928)
09/10/2019 Wimme François Emmanuel Tillo (°29/02/1948

Overlijdens in Brugge van 30/09/2019 tot 07/10/2019
30/09/2019 Timmerman Odette Willy Simone (°20/08/1944)
30/09/2019 De Schoolmeester Agnès Lydia Antoinette (°08/11/1936)
30/09/2019 Tillie Louisa Maria (°27/03/1933)
30/09/2019 Banckaert Julien Eloi Marcel (°01/12/1930)
30/09/2019 Ayrapetova Asya Ivanovna (°02/09/1942)
01/10/2019 Van de Walle Bertrand Marcel Albert (°25/01/1923)
01/10/2019 Kempinck Maria Magdalena Clara (°24/09/1923)
01/10/2019 Golsteyn Koenraad Maria (°24/06/1960)
01/10/2019 Coene Pierre Hippolyte (°06/01/1926)
01/10/2019 Merveille Gilberte Lucie (°08/07/1931)
01/10/2019 Dhelft Dirk Héloïse Louis (°06/01/1942)
01/10/2019 Van Wassenhove Jeannine Marcelline Raymonda (°26/03/1934)
01/10/2019 Devreeze Josephus Carolus Augustus (°04/02/1927)
02/10/2019 Mortier Anna-Maria Elise Cornelie (°10/05/1949)
02/10/2019 Moens Oswald Emiel Henri (°21/04/1930)
02/10/2019 Vande Cavey Magdalena Maria (°26/06/1938)
02/10/2019 Hoste Julien Martin (°01/08/1936)
02/10/2019 Vannieuwenburg Pierre Jean Auguste (°28/05/1940)
02/10/2019 Adriaen Ruth Alicia Magda Michael (°07/08/1965)
03/10/2019 Maene Irène Bertha Julia (°19/09/1939)
03/10/2019 Somers François Lucien Maurice (°01/07/1932)
03/10/2019 Dewulf Gilbert Raymond Daniel (°03/10/1952)
03/10/2019 Van Walleghem Marcella Maria (°10/10/1951)
03/10/2019 Pype Marie-Danielle Josée Hendrieka Cornelia (°25/08/1954)
04/10/2019 Meyers Angèle (°13/11/1921)
04/10/2019 Landuyt Liliane Alice Elodie (°26/01/1932)
04/10/2019 Knockaert Lisette Mathilde (°16/11/1932)

Overlijdens in Brugge van 09/09/2019 tot 16/09/2019
09/09/2019 Vanden Bussche Robert Charles Henri (°10/04/1929)
10/09/2019 De Grande Maurits Alfons Firmin Julien (°04/02/1925)
10/09/2019 Vandenbussche Adrienne Emile Angèle (°31/10/1936)
10/09/2019 Van Schepdael Rita Raymonda Bertha (°27/05/1944)
10/09/2019 Van Eeckhoutte Yolanda Alice Albertina (°17/12/1938)
11/09/2019 Carpentier Wilfried Louis Emma (°29/10/1927)
11/09/2019 Van Cleven Veronica Marie Daniel (°30/08/1935)
12/09/2019 Gernaey Jeannina Margaretha Maria Jacquelina (°04/09/1934)

Foto’s van geboorten en huwelijken mogen steeds -met begeleidende tekst- gestuurd worden info@hetnieuwsvanwestvlaanderen.be