Sky Blue Glerups. Maak er met deze tip iets moois en warm van op Valentijn
14 februari: geen mens heeft excuses om niet te weten wat er op deze dag te gebeuren staat. Of je er ook effectief iets mee wil doen, is dan weer een andere vraag en door iedereen zelf in te vullen. De ene is nu al volop met de voorbereiding bezig, de ander laat het straal aan zich voorbijgaan. Zoveel mensen, zoveel wensen. Dit jaar komt Cupido op een zaterdag op bezoek wat nogal wat voordelen biedt. Wie nog met cadeautjesstress kampt of ideetjes wenst te krijgen, kan rekenen op Het Nieuws van West-Vlaanderen. Wij openbaren elke dag een leuke, vaak originele, hartverwarmende of smakelijk liefdestip. Het pad naar de liefde kleurt nu al mooi rood….
Liefde is: samen warme voeten met de Sky Blue Glerups, de warme sloffen uit Denemarken


Blauw voelt vaak koel. Maar niet bij Sky Blue, de nieuwste kleur van Glerups. Deze tint is net zo warm als de pantoffels zelf. Een zachte, frisse kleur die overal bij past, net als je favoriete jeans. Voor iedereen die lichtvoetig wil lopen, maar wel met warme tenen, is Glerups de perfecte keuze. Gemaakt van pure, natuurlijke wol voor een comfortabele winter.


Glerups pantoffels vormen zich vanzelf naar je voeten. De natuurlijke wol is warm, veerkrachtig en het prettigst zonder sokken, zodat de warmte optimaal wordt vastgehouden. Het voetbed bestaat uit een dubbele laag vilt, waardoor elke stap zacht en ondersteunend aanvoelt.
Duurzaam en blijvend mooi
De wol van Glerups bestaat uit een unieke mix van hoogwaardige Nieuw-Zeelandse wol, zorgvuldig geselecteerd op zachtheid, kwaliteit en dierenwelzijn. Ze kriebelt niet, ademt goed en blijft jarenlang mooi. Of je nu gaat voor de easy slip-on of het behaaglijke laarsje: met Glerups haal je het ultieme wintergevoel in huis.
Informatie
Glerups pantoffels met chroomvrije leren zolen zijn verkrijgbaar bij geselecteerde verkooppunten in de Benelux en via www.glerups.eu. Adviesprijs vanaf € 75.

Over Glerups
In 1993 maakte Nanny Glerup als hobby voor het eerst een paar vilten laarzen met wol van haar eigen Gotland pelsschapen. Gewoon omdat ze voor haar eigen inkomsten wilde zorgen en breien niet leuk vond. Haar familie en vrienden waren razend enthousiast en al snel startte ze een kleinschalige productie.
Vilten is het langdurig in elkaar wrijven van wolharen met behulp van water en zeep. Het uitgangspunt van de familie Glerups is dat ze een zo puur mogelijk product wil maken. Glerups heeft hiervoor contractuele afspraken met schapenboeren over het welzijn van de dieren. Verder wordt de wol met natuurlijke kleurstoffen geverfd en wordt de leren zool plantaardig gelooid.