Northsea Motorhomes (Dicar) uit Veurne verhuist naar voormalige Peugeot-garage
Morgen vrijdag opent Northsea Motorhomes, dat deel uitmaakt van de Dicar group, voor genodigden een nieuwe showroom in de voormalige Peugeot garage in de Sint-Idesbaldusstraat 22 in Veurne. “Deze locatie biedt ons veel meer mogelijkheden qua showroom en onderhoud”, weten uitbaters Pieter-Jan Hoste en Cindy Braem.
Met een korte plechtigheid wordt de vestiging vrijdagavond officieel geopend. Burgemeester Peter Roose komt er samen met de uitbaters Pieter-Jan en Cindy het lintje doorknippen. Ook Dirk Van Eyck van de Dicar group komt die avond de grote sprong voorwaarts mee vieren. “Wij zijn de grootste speler in het land, maar blijven wel bewust werken als familiebedrijf”, benadrukt hij. “Mijn drie zonen zitten mee in het bedrijf. Daarom is het ook zo fijn dat we hier in Veurne eveneens een koppel, met ook drie kinderen, als partner hebben. Pieter-Jan en Cindy zijn niet alleen vakmensen, zij zien service als het fundament van de nieuwe zaak. Een visie die wij delen.”
“Dankzij onze integratie in de Dicar Group, de grootste speler in de verkoop van motorhomes in ons land, kunnen we deze stap zetten”, klinkt het bij de trotse uitbaters. “Met deze investering kunnen we onze klanten nog meer faciliteiten bieden. Met de showroom kunnen we de bezoeker vanaf nu de meest gangbare merken en modellen tonen. Op die manier kan iedere bezoeker echt zien welke wagen best bij haar of hem past. Maar ook qua verhuur en onderhoud maken we een grote sprong voorwaarts.”
Competitief
“Door de schaalgrootte van de Dicar groep is er ook veel meer stockvoorraad”, benadrukt het koppel. “Mensen die beslissen om een motorhome te kopen, willen daar geen zeven maanden op wachten. Terwijl dat de termijn is die verstrijkt voor een nieuw bestelde motorhome door de fabrikant wordt geleverd. Binnen de Dicar groep worden alle trends en voorkeuren van de consument nauwgezet gevolgd, zodat er een stock wordt opgebouwd die toch bijna elke klant iets op maat kan bieden. En dan zijn er nog de prijzen die dankzij de aankoopkracht van Dicar bijzonder competitief zijn.”
Familiaal en service
Cindy en Pieter-Jan stapten in 2020 in deze sector. Op basis van hun ruime ervaring met mobiel reizen, begonnen ze in bijberoep met twee motorhomes voor verhuur . Veel sneller dan verwacht werd het een fulltime zaak met showroom en atelier. “Net omdat we ons snel groeiende klantenbestand dezelfde familiale service wilden blijven garanderen, gingen we vorige zomer in zee met de Dicar group”, besluiten ze. “Deze nieuwe locatie is de bekroning van een uitstekende samenwerking.”
Op de openingsavond voor genodigden volgt voor het grote publiek een feestelijk openingsweekend op zaterdag 26 & zondag 27 september van 10u tot 17u, waar ook heel wat stockdeals te sluiten zijn.