Aftellen naar kerst, maar dan anders: waterdrop® brengt populaire adventskalender terug
Chocolade achter ieder vakje? Dat kan ook anders. waterdrop® luidt het feestseizoen in met de terugkeer van een van de meest geliefde producten onder zijn community: de jaarlijkse waterdrop® adventskalender. Dit jaar is de kalender opnieuw verkrijgbaar in twee varianten: een grote adventskalender van 24 dagen met een mix van suikervrije microdrinks, drinkwaren en accessoires, en een kleinere versie met 25 dagen vol verschillende suikervrije microdrinks om te ontdekken.


Nog voordat waterdrop® ieder jaar iets over de kalender bekendmaakt, komen volgens het merk de eerste vragen vanuit de community al binnen. Inmiddels zijn de adventskalenders dan ook uitgegroeid tot een vaste waarde binnen het feestseizoen van waterdrop®. De kalenders zijn ontwikkeld als een alternatief voor de traditionele chocolade-adventskalender: iedere dag een nieuwe verrassing die helpt om voldoende te blijven drinken tijdens de drukke decembermaand.
24 dagen drinks, drinkware en verrassingen
De grote adventskalender (€129,99, met een waarde van meer dan €250) bevat 24 vakjes: dertien gevuld met suikervrije microdrinks en elf met drinkwaren en accessoires.


De selectie microdrinks bestaat uit zeven 12-packs en zes 4-packs in uiteenlopende smaken. Daaronder bevinden zich EVERGREEN FUSION, MOJITO en SOUR CHERRY: limited edition-smaken die eerder dit jaar werden gelanceerd en vanwege hun populariteit zijn toegevoegd aan de kalender.
Daarnaast bevat de kalender onder meer een All-Purpose Thermo Bottle 600 ml met straw lid, een steel cup met sip lid, glazen rietjes, onderzetters, een tote bag, life planner, stickers, een carry kit voor zes waterdrop® cubes en drie geurkaarsen. Ook zijn verschillende limited edition smaken en accessoires in de kalender te vinden.
25 keer een suikervrij alternatief voor chocolade
Voor wie het liever gericht op hydratatie houdt, is er de kleine adventskalender (€24,99). Achter de 25 vakjes zitten elf verschillende smaken uit de Microdrink-, Microenergy- en Microlyte-collecties, waaronder limited editions.
De waterdrop® adventskalenders zijn exclusief online verkrijgbaar. Vanaf begin november zijn ze ook verkrijgbaar in de waterdrop® stores.
Waterdrop in een notendop
Opgericht in Oostenrijk in 2016, moedigt waterdrop® mensen aan om meer water te drinken. De unieke Microdrinks, kleine cubes met natuurlijke extracten en vitaminen, maken van gewoon water een verfrissende en suikervrije drank waar je altijd en overal van kunt genieten.
In België is waterdrop® online verkrijgbaar via hun eigen webshop waterdrop.nl, op bol.com of Amazon. Daarnaast vind je een assortiment van hun smaken in de bekendere Belgische supermarkten en beleef je de volledige waterdrop® experience in één van hun winkels in België (Brussel, Gent, Antwerpen Stad, Wijnegem, Brugge, Woluwe, Maasmechelen Village en McArthurGlen Designer Outlet Luxembourg).
Meer informatie: www.waterdrop.nl