Home > Zoveel meer dan een bakkie troost: de eerste koffiemarkt in Langemark-Poelkapelle

Zoveel meer dan een bakkie troost: de eerste koffiemarkt in Langemark-Poelkapelle

Geschreven op 21 mei 2021 om 10:28 door Mario De Wilde

Over precies 10 dagen, op zondag 30 mei pakt de gemeente Langemark-Poelkapelle samen met de lokale handelaars uit met het eerste koffiefestival onder de naam:
Koffie&Co: de gezelligste koffiemarkt van de Westhoek. Tussen 13.00 en 16.00u kunnen de koffieliefhebbers aan hun trekken komen in de allereerste koffiemarkt van de Westhoek op en rond het Vijverpark van Langemark. Maar liefst 17 verschillende lokale handelaars brengen koffie of een product dat verwant is aan het bruine goud.

Zo zal je kunnen proeven van koffiegebak, koffiebier, koffiepralines of koffie-ijs. Maar ook koffieapparaten en koffieserviezen, kookboeken die in het teken staan van koffie of handige koffiebenodigdheden staan in de aanbieding. Daarnaast is er ook animatie voorzien, gebracht door onder meer de koninklijke harmonie Sint- Cecilia, is er een vertelhoek en zal een koffiecarrousel de kleinsten animeren.

Westtoer zet voor 2021 volledig in op ‘De Grote Goesting’. Goesting om de Westhoek te bezoeken, Goesting om te leven als God in Frankrijk, Goesting in alle lekkers dat de Westhoek te bieden heeft. En één van die zaken is een vers geurend bakje koffie. Het eerste koffiefestival past dan ook perfect in het thema-jaar ‘De Grote Goesting’ van Westtoer.

Deelnemende handelaars:
– ROOSeLIEN: DOPPER flessen, Baru chocolaatjes & marshmallows
– Elektro Devoldere: demonstratie en verkoop van Deloghi toestellen
– Bakkerij Mahieu: eclairs met koffiesmaak, tiramisupotjes, chocoladeboontjes, enkele soorten koffiekoeken
– Drankenhandel Deruytter – de Pinker: koffielikeur en koffiesnoepjes, zelfgemaakte koffiekoekjes, koffiewenskaarten, houten koekjes serveerplanken
– Chocolaterie Ledoux: manons en andere pralines met koffiesmaak
– De Kubus: bedrukte t ‘shirts/kledij, koffie-mokken, wenskaarten
– Bloemencenter Poelkapelle: serviezen, koffiekannen en andere gerelateerde attributen
– Bonbonnière: ambachtelijke koffiesnoep
– Tartilly: bak-boxen van mokka-éclair en koekjes met koffiesmaak
– Interieur Seys: exclusieve koffiekannen & theepotten, cake & taartschotels op voet en bijhorende koffietassen
– Slowwings: koffiebonen en koffie
– JCSnation: lunchskins, koffiebekers-to-go, coffeDuck
– Helemaal Vitaal & by Mie: Ganoderma koffie
– Pater Pitte: kaffie Pitte
– Koffie ’t Molentje: crème brûlée koffie, super dessert, café Royale & decafeïne koffie
– Oxfam Wereldwinkel Roeselare: fairtrade koffie, koffiekoekjes en chocolade
– Chocolat Nany: mokkatruffels, mokka-ijs

Foto’s Filip Van Loo

 

0 reacties

Wees de eerste die reageert op dit artikel!

Geef een reactie op dit artikel

Velden met een * zijn verplicht in te vullen. E-mailadressen worden nooit gepubliceerd op de website.