Home > Winnaars Sinterklaaspakket (€ 25) met de beste chocolade van Libeert

Winnaars Sinterklaaspakket (€ 25) met de beste chocolade van Libeert

Geschreven op 27 november 2025 om 06:56 door Mario De Wilde
Hij komt, hij komt.. Weet jij wie er dit jaar terug in ons land is? Ja natuurlijk is het de enige echte Sinterklaas! Een paar weken geleden is hij toegekomen in Antwerpen, maar bij Chocolade Libeert kunnen ze ook al niet wachten om hem te mogen ontvangen. Wist je trouwens dat dit op en top Belgisch familiebedrijf in deze feestperiode al meer dan 100 jaar dé chocolade leverancier is van de Sint? De Sint kiest, net zoals de Kerstman en de Paashaas, elk jaar voor Libeert en weet je waarom? Eerst en vooral omdat die chocolade simpelweg overhéérlijk is en ’te lekker is om los te laten’! Maar ook omdat ze bij Chocolade Libeert al vier generaties lang worden gedreven door passie en innovatie. Natuurlijk proeven ze zelf ook héél véél zodat Sinterklaas jullie de héérlijkste chocolade én een smile kan bezorgen.

 

Naast de héérlijke smaak staat ook duurzaamheid centraal bij Libeert, de chocoladeproducten
worden gemaakt met 100% Belgische chocolade en met 100% duurzaam aangekochte cacao met
respect voor de cacaoboeren. Libeert zet maximaal in op recycleerbare verpakkingen; minder
verpakkingsmateriaal en alternatieve verpakkingen zoals plasticfolie vervangen we door papier of
alternatieven op basis van papier. Dit zorgt ervoor dat de chocoladeproducten die ze maken voor Sinterklaas niet enkel van topkwaliteit zijn, maar ook op een duurzame en verantwoorde manier gecreëerd zijn met respect voor de mens, de cacaoboeren en onze planeet. Het einddoel is één van de mooiste dingen ter wereld brengen: een smile op jullie gezicht toveren en dat doen ze met hun overhéérlijke chocolade. Meer weten over de lekkerste chocolade van het land? www.libeert.com

Winnaars chocolade Sinterklaaspakket twv € 25

Wij hadden 15 heerlijke pakketten (met in elk pakket zes verschillende figuurtjes) van Chocolade Libeert in onze prijzenkast klaarliggen. Het gaat om een giftbox met vijf figuurtjes plus nog vijf andere verrassende chocolade pakketjes. Goed voor maar liefst 2014 juiste antwoorden. Dit zijn de 15 winnaars die intussen reeds op de hoogte gebracht werden: Eveline De Cock uit 8310 Sint-Kruis, Petra Everaert uit 8400 Oostende, Christine Strobbe uit 8870 Izegem, Lieve Verhulst uit 8560 Gullegem, Sabien Bouckhuyt uit 8710 Wielsbeke, Mario Lamote uit 8800 Roeselare, Menno Laene uit Steken, Gratienne Debruyne uit Menen, Dina Maertens uit 8000 Brugge, Dieter Vanhaezebrouck uit 8930 Lauwe, familie Cortvriendt uit 8310 Brugge, Toon Coens uit 8830 Gits, Andre Rosseel uit Knokke, Lars Keereman uit Lombardsijde en Guido Verdickt uit Langemark.

 

1 reactie

Sabien Bouckhuyt
Geschreven op 2025-11-27 16:37:33
Beste,ik zie mijn naam bij de winnaars staan maar ik ben nog niet op de hoogte gebracht. Waar kan ik mijn pakketje afhalen? Met vriendelijke groet sabien

Geef een reactie op dit artikel

Velden met een * zijn verplicht in te vullen. E-mailadressen worden nooit gepubliceerd op de website.