Home > Wielerclub CCTK schenkt € 3000 aan Dogs4Blind uit Heist

Wielerclub CCTK schenkt € 3000 aan Dogs4Blind uit Heist

Geschreven op 10 december 2025 om 07:00 door Mario De Wilde

Het Casino Cycling Team Knokke (CCTK) heeft een cheque van € 3000 overhandigd aan de lokale organisatie Dogs4Blind. Met deze schenking onderstreept het CCTK zijn maatschappelijke betrokkenheid en steunt het de opleiding van blindengeleidehonden. Het bestuur van de club bracht op zondag 30 november 2025 een bezoek aan de organisatie om de financiële bijdrage officieel te overhandigen. Voorzitter Rudi Lippens benadrukte het belang van het lokaal initiatief en het sociale aspect van de club: “Als grote club met ruim 1500 leden zijn wij een weerspiegeling van de maatschappij met leden uit verschillende lagen van de bevolking. Naast het sportieve aspect vinden wij het sociale engagement dan ook essentieel. Wij zijn trots dat we met de inzet van onze leden een lokaal initiatief als Dogs4Blind kunnen steunen. Een geleidehond biedt mensen met een visuele beperking een enorme meerwaarde in zelfstandigheid en vrijheid.”

Dogs4Blind, dat gespecialiseerd is in het selecteren en trainen van blindengeleidehonden, bedankte het CCTK hartelijk voor de ontvangen gift. Secretaris Benedickt Vertriest voegde hieraan toe: “Deze gift van CCTK wordt bijzonder gewaardeerd en helpt ons om meer mensen de hulp van een geleidehond te bieden.” Het opleiden van een blindengeleidehond is een kostbaar en intensief proces, waardoor dergelijke steun de werking van de organisatie enorm vooruithelpt. Je kunt trouwens zelf steunen via www.dogs4blind.be/helpen.

 

Foto: voorzitter Rudi Lippens, Annemie Coleman, Kris Tournoy van CCTK en Benedickt Vertriest en Jo Dierick van Dogs4Blind

0 reacties

Wees de eerste die reageert op dit artikel!

Geef een reactie op dit artikel

Velden met een * zijn verplicht in te vullen. E-mailadressen worden nooit gepubliceerd op de website.