Home > UNIGroot-Beernem trok de hoofdprijzen van de eindejaarsactie tijdens nieuwjaarsreceptie

UNIGroot-Beernem trok de hoofdprijzen van de eindejaarsactie tijdens nieuwjaarsreceptie

Geschreven op 17 januari 2026 om 07:00 door Mario De Wilde

Eergisteren donderdagvond in Meet & Connect – La Terra+ Connect in Beernem was er de nieuwjaarsreceptie van UNIZO Groot-Beernem. Leden en deelnemers aan de eindejaarsactie kwamen samen voor een gezellige avond met ruimte voor netwerking en een verzorgde culinaire omkadering.
Tijdens de receptie werd ook de trekking van de twee hoofdprijzen van de eindejaarsactie gehouden. Uit maar liefst 200 gouden tickets trok onze burgemeester de gelukkigen. Beide winnaars ontvangen een reischeque ter waarde van 1.250 euro, te besteden bij één van de drie deelnemende reisbureaus in Groot-Beernem. De organisatie kijkt in ieder geval bijzonder tevreden terug op een geslaagd evenement dat ondernemers uit de regio samenbracht. UNIZO Groot-Beernem bedankt alle aanwezigen en wenst iedereen een succesvol 2026!

Foto.: Het bestuur van Unizo Groot-Beernem, burgemeester Jos Sypré en de winnaars Caroline Dewaele (gouden bal getrokken van Coiffurine bij Celestine Costers) en Sander geers (gouden bal getrokken bij Van Acker & Baeke).

0 reacties

Wees de eerste die reageert op dit artikel!

Geef een reactie op dit artikel

Velden met een * zijn verplicht in te vullen. E-mailadressen worden nooit gepubliceerd op de website.