Twee extra deelwagens voor Blankenberge. Totaal staat nu op acht stuks
Sinds donderdag 8 januari werd het gamma aan deelmobiliteit uitgebreid met twee elektrische deelwagens aan het Hoppinpunt ter hoogte van het Koning Leopold III-plein. Deze twee nieuwe deelwagens van de aanbieder Claus2you werden via de Vervoerregioraad Brugge toegekend aan Blankenberge en werden gefinancierd via het bovenlokale budget Vervoer op Maat.
Sandy Buysschaert, schepen voor Mobiliteit: “Met de drie deelwagens van Cambio, de drie deelwagens van Klimaatbedrijf Blankenberge en nu de extra deelwagens van Claus2you komt het totaal op 8 deelwagens voor Blankenberge en Uitkerke. Wanneer je weinig kilometers rijdt met je eigen wagen, is het nuttig om gebruik te maken van het deelwagenconcept. Laat deze uitbreiding naar acht wagens een stimulans zijn voor onze inwoners om hierover na te denken. Het biedt ook voordelen: geen grote investering in een wagen, geen zorgen maken rond verzekering, taks of onderhoud, enz. Naast de recent geoptimaliseerde reisweg van de centrumbus en het bestaande aanbod van Hoppy deelfietsen en deelsteps biedt het lokaal bestuur een zeer uitgebreid gamma aan mogelijkheden om zich duurzaam te verplaatsen.”
Wie gebruik wil maken van deelwagens van Claus2you hoeft geen instapkosten of waarborg te betalen, enkel de prijs voor de gereserveerde tijd en het aantal gereden kilometers. Er ligt een laadpas in de wagen, de laadkosten zijn inbegrepen in de prijs. Meer info over deelwagens en de verschillende deelwagenplatformen in Blankenberge: www.blankenberge.be/deelwagens