Smakelijke restotip voor Kerst & Nieuwjaar: Restaurant Jade in Loppem en win je € 500 voucher
Over enkele weken zijn daar weer de eindejaarsfeesten en qua reservering kan je er dit jaar maar best vroeg aan beginnen. Vandaag serveren we alvast deze tip: Restaurant Jade in Loppem. Een adresje waar een echte gastvrijheid, romantiek én heerlijke gerechten op een gezellige locatie samenkomen. Vooral tijdens de komende feestdagen een sfeeradresje heerlijke gerechten en menu’s om er een onvergetelijke middag of avond van te maken.

Jawel, er zijn adresjes waar je steeds met een heerlijk gevoel van tevredenheid weer buiten stapt. Restaurant Jade, op amper 10 minuten rijden van Brugge, is zo’n restaurant. Hier krijg je alles in één: een vriendelijke service, een Oriëntaalse en stijlvolle setting, hemelse gerechten en menu’s van chef-kok Ying en een eeuwige glimlach van gastvrouw Chopin. En dat twintig jaar lang al….

Bovendien kan je dit jaar een cadeaubon van maar liefst € 500 winnen want Restaurant Jade bestaat 25 jaar. Meer eerst het feestmenu….
Speciale Kerst- en Oudejaarsmenu € 85 all-in
-Aperitief van het huis en twee hapjes
-Tapas Royal met kreeftensoep, een zeevruchtenschelp, gegrilde gamba, dim-sum variaties en tempura
-Eend met currysaus
-Dessertenmix van pannacotta, gebakken sesambol, avocado en ijs
-Eén fles suggestiewijn en één fles water inbegrepen
Voor twee personen € 85 all-in p.p.
Er kan op deze dagen ook à la carte gekozen worden.
Alle info en prijzen op www.jade-loppem.be
Doe mee aan de laatste 25-jarig jubileumwedstrijd met deze review-actie

Hoe kan je deze waardebon van maar liefst € 500 in de wacht slepen?
Alle klanten die in december komen (zowel take away als in het restaurant) kunnen een leuke review op Google en Tripadvisor van Restaurant Jade plaatsen en daarmee deze cadeaubon winnen die heel het jaar 2026 geldig blijft. De leukste en origineelste review zal begin februari op de website, sociale media en Het Nieuws van West-Vlaanderen bekendgemaakt worden.
Win je etentje met twee in Restaurant Jade
Dankzij zaakvoerders Chopin en Ying kan je bovendien ook een etentje in Restaurant Jade winnen. Bezorg ons voor 8 december een mail met als titel ‘Ik wil die voucher van Restaurant Jade in Loppem’ naar info@hetnieuwsvanwestvlaanderen.be
Graag volgende drie antwoorden op deze vragen:
-Hoeveel gasten kunnen er tafelen in het restaurant en de sfeervolle veranda van Jade?
-Eén van de meest gekozen specialiteiten is het Ontdekkingsmenu van Jade. Wat is de prijs hiervan zonder aperitief?
-Waarom zou je zo graag Restaurant Jade in Loppem gaan (her-)ontdekken?
Aan de slag ermee en wie weet sleep jij wel dat etentje voor twee in de wacht. Alvast veel geluk….