Prijzen succesvolle etalagezoektocht rond Dwars door Vlaanderen in Waregem uitgereikt
De feestelijke etalagezoektocht naar aanleiding van de tachtigste editie van Dwars door Vlaanderen is op een mooie respons onthaald. In totaal namen 285 enthousiaste speurders deel aan de zoektocht in het centrum van Waregem. De zoektocht, die werd georganiseerd in samenwerking met stad Roeselare en de Waregemse handelaars, liet deelnemers kennismaken met historische wielerbeelden in zestien etalages.
In elk tafereel zaten één, twee of drie KOERS-paardjes verstopt. De opdracht was om alle paardjes zorgvuldig bij elkaar op te tellen, het juiste aantal te noteren op het deelnameformulier en zo kans te maken op een van de drie hoofdprijzen. In totaal waren er 23 paardjes te vinden.
Sterke lokale deelname
Het concept wist duidelijk te bekoren en bracht extra leven in de Waregemse winkelstraten. Van de 285 inzendingen waren er 227 deelnemers uit Waregem en deelgemeenten, 58 uit de ruimere regio. Uit de correcte inzendingen werden drie winnaars geloot.
• Eerste prijs: Jan De Stoop uit Wielsbeke won een duoticket voor de vipreceptie na de wedstrijd in Waregem Expo.
• Tweede prijs: Anne-Mieke Opsomer uit Waregem won een zitje in een koerswagen tijdens de dameswedstrijd.
• Derde prijs: Luna Cannoot uit Sint-Eloois-Vijve won het boek Waregem, 25 jaar stad in galop en een Waregembon van 50 euro.
Geslaagde jubileumeditie
Met deze etalagezoektocht zetten Waregem en Roeselare samen de rijke geschiedenis van Dwars door Vlaanderen extra in de kijker. Tegelijk bood de actie een sportieve en toegankelijke beleving voor gezinnen, wielerliefhebbers en bezoekers. Iedereen is helemaal klaar voor de tachtigste editie van Dwars door Vlaanderen op woensdag 1 april.