Home > Over ruim een maand staat Kermis Male op het programma

Over ruim een maand staat Kermis Male op het programma

Geschreven op 25 mei 2025 om 10:23 door Mario De Wilde

Over ruim een maand, zegge en schrijve zondag 29 juni, is er op het Peellaertplein aan de Brieversweg in Male weer het kermisprogramma. De organisatoren hebben opnieuw een feestelijk programma in elkaar gebokst dat jong en oud zeker zal aanspreken. Van 12.00 uur tot 14.00 uur is er in een grote tent de 27ste gezinsbarbecue ten voordele van WZC Kantel en De Nieuwe Notelaar. Vorig jaar was dat een mooi bedrag van 750 euro (zie foto). Dat alles wordt verzorgd door Koen Danneels. Intussen is Skriewer aan het werk met het krijtatelier ‘De Rasperie’, is er een hindernissenparcours, een graffitirun en Safari World. De ballonplooier Ballopa plooit en verdeelt gratis figuurtjes uit de vele kleurrijke ballonnen, er is een gratis schminkstand met Evoila, de krachtbal- en judovereniging geven demonstraties en initiatie.

Amusement een ganse namiddag en avond verzekerd want er is eveneens Microanimatie met tal van mooie prijzen, Promoshots worden via CO2 pistool op het publiek losgelaten wat ook weer verrassende mooie prijzen en waardebonnen oplevert, er is een een gezellige bar, een ijskar, hotdogs en een muzikale omlijsting van Raf Adams. Een overzicht van het hele programma:

-13.30 uur – 14.15 uur: muzikaal  optreden ‘Ensemble Kantelberg’ met hits en…ukelele.

-15.00 uur – 16.00 uur: optreden van Sounds Familiar met orkest.

-16.45 uur – 17.00 uur: grote ballentrap, meer dan 200 ballen worden in het publiek gedropt en dus wordt het vangen wat er te vangen is.

-17.00 uur – 18.00 uur: muzikale ambiance met Sergio. Het dak gaat zeker van de tent….

-18.15 – 18.30: gratis tombola met tal van waardebonnen en ‘wow’-prijzen zoals een gratis midweek voor 10 personen in een prachtig vakantiehuis in Durbuy, waardebonnen voor overnachting en ontbijt voor twee personen in het Antwerps Ibis Hotel, enz. Vergeet niet je identiteitskaart mee te brengen want…de jury is rechtvaardig én correct..

-Intussen is er ook een grote rommelmarkt in de straten van Male met ruim 600 standhouders. Het aftellen is nu al begonnen….

0 reacties

Wees de eerste die reageert op dit artikel!

Geef een reactie op dit artikel

Velden met een * zijn verplicht in te vullen. E-mailadressen worden nooit gepubliceerd op de website.