Oscar Popcorner, de filmrubriek in het West-Vlaams dialect. Win je gratis filmtickets
Beste lezers en kijkers van Het Nieuws van West-Vlaanderen. Hier is opnieuw Karin Robert uit Male bij Brugge. Zij heet jullie op haar eigen bijzondere wijze allemaal welkom in deze nieuwe aflevering van Oscar Popcorner, nog steeds de enige filmrubriek ter wereld in het West-Vlaams dialect. Voor aflevering 189 heeft ze alweer deze twee splinternieuwe films verzameld. Het is paasvakantie dus het mag dan allemaal een beetje luchtiger zijn.
We starten met een Amerikaanse komedie slash drama. En dat is ook de titel van onze nieuwe film ‘The Drama’, dus het zal dan ook wel echt een drama zijn. Enkele dagen voor hun huwelijk wordt de relatie van Charlie en Emma volledig op zijn kop gezet wanneer Emma een schokkend geheim uit haar verleden onthult. Wat een periode van liefde en verwachting had moeten zijn, verandert in een emotionele crisis waarin Charlie alles wat hij dacht te weten over zijn aanstaande vrouw in twijfel trekt. Terwijl de bruiloft dichterbij komt, wordt hun relatie op de proef gesteld en moeten ze beslissen of hun liefde sterk genoeg is om de waarheid te overleven. Ga dat Grote Geheim mee onthullen in de bioscoop.
Morgen zaterdag 4, zondag 5 en maandag 6 april zijn het de Super Mario Galaxy Movie Days bij Kinepolis. Duik de ruimte in met Mario en Luigi in de nieuwe The Super Mario Galaxy Movie. Koop je tickets en ontvang bij je bezoek een unieke gratis set van 8 postkaarten. Het verhaal: na de gebeurtenissen uit de vorige film wordt de schurk Bowser in piepklein formaat vastgehouden door Mario en zijn broer Luigi. Vanuit zijn gevangenis zingt en smacht hij echter nog steeds naar prinses Peach en houdt hij zijn woede maar moeilijk onder controle. Bovendien is Bowser Jr., zijn maniacale zoon, op oorlogspad. Hij wil zijn vader terughalen en moet het hierbij opnemen tegen de loodgietersbroers. Intussen wordt verderop ook het goede leven van prinses Rosalina bedreigd.
Voila, dit was aflevering 189 van ‘Oscar Popcorner’. En je kan dit jaar elke week een van de vijf volledig gratis filmtickets winnen plus ook nog eens de tien 1+1 gratis tickets voor een film naar keuze. De 11 winnaars van vorig weekend kan je hieronder lezen, net zoals de nieuwe vragen. Wat je daar allemaal voor moet doen, kan je hieronder netjes lezen. Dit was Karin Robert alweer, nog een fijn Paasweekend gewenst.
Wedstrijd win je gratis filmticket voor een film en Kinepolis naar keuze
En inderdaad, je kan natuurlijk ook deze week weer je eigen 1+1 gratis ticket en zelfs vijf volledig gratis tickets voor een film en Kinepolis cinema naar keuze winnen. Wat je daar allemaal voor moet doen? Hier gaan we…
-Volg ons zeker op sociale media (facebook en instagram) om als eerste alle nieuwtjes en wedstrijden van Het Nieuws van West-Vlaanderen te ontvangen. We vragen echt wel om dit te doen om kans te maken om je 1+1 gratis tickets te winnen.
-In de trailer van ‘The Drama’ wil Emma iets bestellen nadat ze gehoord heeft wat Charlie gedaan heeft. Wat is dat?
-Bij de opening van de film van The Super Mario Galaxy Movie zie je waar onze besnorde vriend plots in terechtkomt. Is dat a) een kerk, b) een arena of c) een kerkhof?
-Onze presentatrice is weer onovertrefbaar bij haar presentatie van twee nieuwe films in deze Paasaflevering. Wat is de laatste zin die ze jullie toevertrouwd.
Mail je drie antwoorden met als titel ‘Drama voor Mario’ voor maandagavond 6 april 2026 om 19 uur naar info@hetnieuwsvanwestvlaanderen.be . Eén deelname per gezin anders zien we ons genoodzaakt om je uit te sluiten (en ook niet één persoon die op verschillende personen en adressen antwoorden indient). Daar wordt streng op toegezien. Vermeld graag ook je mailadres en volledig adres om geldig mee te kunnen doen. Dit waren de winnaars van de vorige aflevering. Wint een gratis ticket voor een film en bioscoop naar keuze: Johan Willekens uit Izegem. Winnen een 1+1 gratis Kinepolis-ticket: An Sofie Sys uit 8200 Sint-Andries, Lore Haeve uit 8460 Roksem, Liliane Decorte uit 8470 Gistel, Freddy Degrauwe uit 8970 Poperinge, Stefaan Ryckebosch uit 8940 Wervik, Linda De Wachter uit 8000 Brugge, Reinilde Versweefelt uit 8300 Knokke-Heist, Frederic Keereman uit 1501 Buizingen, Sophie Vermeersch uit 8020 Oostkamp en Hugo Meesters uit 8370 Blankenberge. De vouchers worden nog dit weekend via mail verstuurd.