Oscar Popcorner, de enige filmrubriek ter wereld in het West-Vlaams dialect, win je 1+1 ticket
Beste Popcornervrienden op dit laatste volledig meiweekend alweer. Welkom vanwege Chris van Tovershows om je aflevering 158 te presenteren in van deze enige filmrubriek ter wereld in het West-Vlaams dialect. Welke twee films heeft hij voor jullie op zijn eigen fantastische manier verzameld?
Na de twee keiharde actiefilms van vorige week, deze keer twee schone en brave vertoningen. De eerste die we voorstellen is ‘Lilo & Stitch‘ eigenlijk een remake van de gelijknamige film uit 2002. De supergrappige en tegelijk ontroerende film volgt een eenzaam meisje genaamd Lilo uit Hawai die de hondachtige-alien Stitch vindt en met hem een speciale band creëert. Stitch is in een lab ontworpen met de kracht om te vernietigen en wordt achtervolgd door aliens om gevangen te worden. Het beest moet Lilo helpen om haar gebroken familie weer te herstellen. Allez, een soort Rika Ponnet in feite.
En volgende week vrijdag gaat ‘Peppa en de nieuwe baby’ in première. Kom kijken in je favoriete bioscoop hoe Peppa en haar familie zich voorbereiden op hun tot nu toe grootste avontuur: er komt een nieuwe baby bij! Dat is het moment bij uitstek om het hele huis te renoveren, een nieuwe auto te kopen en samen bijzondere herinneringen te maken. Vier het begin van een spannende nieuwe levensfase van Peppa Pig, en wat het nog meer bijzonder maakt, is dat je het op het witte doek ziet, met een uur vol lachsalvo’s, tranen en heel veel hartverwarmende momenten. Als dat niet knorren wordt….
Voila, dit was alweer zijn geweldige inbreng dit weekend als presentator van ‘Oscar Popcorner’. Zoals steeds kan je opnieuw je eigen 1+1 gratis ticket voor een film en Kinepolis cinema naar keuze winnen. Wat je daar allemaal voor moet doen, kan je hieronder netjes lezen. Namens Chris van de overbekende Tovershows uit nog een fijn lenteweekend gewenst.
Wedstrijd win je 1+1 gratis filmticket voor een film en Kinepolis naar keuze
En je kan natuurlijk ook deze week weer je eigen 1+1 gratis ticket voor een film en Kinepolis cinema naar keuze winnen. Wat je daar allemaal voor moet doen? Hier gaan we…
-Volg ons zeker op sociale media (facebook en instagram) om als eerste alle nieuwtjes en wedstrijden van Het Nieuws van West-Vlaanderen te ontvangen.
-Uit welk land komt Lilo in ‘Lilo & Stitch‘?
-‘Peppa en de nieuwe baby’ is een productie van een bekend speelgoedmerk. Bij het begin van de trailer ontdek je dat. Wat is de naam van dit merk?
Mail je twee antwoorden met als titel ‘Sensatie voor 2 x Animatie’ voor maandagavond 26 mei om 19 uur naar info@hetnieuwsvanwestvlaanderen.be . Eén deelname per gezin anders zien we ons genoodzaakt om je uit te sluiten (en ook niet één persoon die op verschillende personen en adressen antwoorden indient). Daar wordt streng op toegezien. Vermeld graag ook je mailadres en volledig adres. Dit zijn de winnaars van de vorige aflevering. Zij krijgen hun vouchers nog deze week gemaild. De tien winnaars van een 1+1 gratis ticket van Kinepolis van afgelopen weekend waren Hubert Lesage uit Aalter, Will Kesteman uit Koksijde, Odette De Maeyer uit Kuurne, Carla Lievens uit Blankenberge, Hendrik Bonheure uit Vleteren, Sophie Naeyaert uit Brugge, Aster Glorieux uit Kortrijk, Marcel De Blieck uit Ieper, Reinhilde Callebout uit Roeselare en Hendrik Lambert uit Loppem.