Nog tot a.s. zondag: de nieuwe studio van Radio Vandewalle uit Roeselare
Nog tot en met aanstaande zondag 27 juli klinkt Radio Vandewalle live uit Villa Vandewalle, een charmante erfgoedplek aan het stadspark. Verwacht geen klassieke zender, maar een sociaal-artistiek radioproject vol verrassende, vrolijke en eigenzinnige programma’s. Gemaakt door en voor mensen met een hart voor Roeselare.
Eclectische radio met goesting
Meer dan 40 programma’s vullen het zendschema. Van ochtendradio tot slow top 30’s, van rubrieken over ontbijtgewoontes van chefs tot Belgische muziek tijdens Vivela Belgique op 21 juli. Radio Vandewalle is er voor vakantiegangers én thuisblijvers.
Beleef het live in Villa Vandewalle
De radiostudio is open voor bezoekers. In de VDW SocialClub ben je welkom voor een drankje, een gezelschapsspel of een croque monsieur van lokale ingrediënten. Bij goed weer is het heerlijk vertoeven op het terras.
Duurzaam en toegankelijk
De studio is gebouwd met gerecycleerd materiaal, van wandpanelen tot meubels en planten. De villa is ook toegankelijk voor minder mobiele bezoekers.
Praktisch
📍 Villa Vandewalle – Meensesteenweg 156, Roeselare
🕘 Social Bar open van 9 tot 18 uur
📻 Luister via 96.7 FM, Mixcloud Radio Vandewalle
📲 Verzoekje? radiovandewalle@despil.be of 0485 444 102
📱 Volg Radio Vandewalle op Facebook & Instagram
Foto: Het team dat nog tot en met zondag vanuit het stadspark van Roeselare amusementsvolle radio maakt (Foto Ward Goos)