Maar liefst 61 snelheidsovertredingen bij snelheidscontroles gisteren aan de Westkust
Gisteren controleerde PZ Westkust de snelheid van exact 500 voertuigen. 61 bestuurders hielden zich niet aan de snelheidslimiet. In totaal reed 12 % van de gecontroleerde bestuurders te snel. De snelheidscontroles werden gestart aan de Brugse Vaart te Nieuwpoort. De mobiele flitser werd opgesteld buiten bebouwde kom waar een maximaal toegelaten snelheid geldt van 50 km/uur. De politie stelde 27 snelheidsovertredingen vast.
In fietsstraat Tennislaan te Koksijde passeerden 35 voertuigen tussen 10.30 uur en 12 uur het flitstoestel. 5 bestuurders respecteerden de maximaal toegelaten snelheid van 30 km/uur niet.
In de Koksijdeweg in De Panne tot slot controleerden agenten de snelheid van 325 voertuigen. 29 bestuurders respecteerden de snelheidslimiet van 50 km/uur niet.