Home > Jules Destrooper schenkt, samen met Trooper, koekjes met een goed hart

Jules Destrooper schenkt, samen met Trooper, koekjes met een goed hart

Geschreven op 23 september 2021 om 11:16 door Mario De Wilde

Dat Jules Destrooper een hart voor verenigingen en goede doelen heeft, is al jaren bekend. De Belgische koekjesfabrikant werkt nu ook samen met het online platform TROOPER , waarmee verenigingen of goede doelen geld kunnen inzamelen via de verkoop van hun authentieke koekjes. Jules Destrooper geeft dan ook, per verkochte koekjesdoos, een straffe commissie aan de vereniging. En de vereniging die het meeste koekjesdozen verkoopt wint een gratis ballonvaart voor 10 personen in een luchtballon van Jules Destrooper!

285 verenigingen en goede doelen 

Ruim 285 verenigingen en goede doelen genieten van een deel van de koek. Zij gaan de boer op & verkopen vanaf 20 september tot en met 27 oktober koekjesdozen ten voordele van hun vereniging. Elke deelnemende vereniging krijgt toegang tot een webshop waarin de koekjesdozen door leden en sympathisanten gekocht kunnen worden. De verenigingen kunnen zelf de volledige verkoop opvolgen via een platform. Zo kan de verkoop zowel digitaal als niet-digitaal georganiseerd worden, wat het voor verenigingen en goede doelen mogelijk maakt om op een eenvoudige manier snel financiële steun op te halen. 285 verenigingen en goede doelen verkopen dus koekjes ten voordele van hun vereniging

Een nieuwe start na corona

Trooper en Jules Destrooper zorgen zo voor een welgekomen extra inkomstenstroom, die verenigingen en goede doelen vandaag extra hard nodig hebben, want de coronacrisis heeft ook hen zwaar geraakt. Laurence Depondt, verantwoordelijke voor verenigingen binnen Jules Destrooper, is tevreden met deze samenwerking. “Door met Trooper samen te werken, kunnen wij lokale, impactvolle initiatieven over heel Vlaanderen steunen.  Hopelijk geeft het hen een vliegende start aan het begin van het verenigingsjaar zodat ze opnieuw zoals voor Corona hun werking kunnen verderzetten.”

Via www.trooper.be kan iedereen het hele jaar door geld inzamelen voor een vereniging of een goed doel naar keuze door online te shoppen, zonder dat het je één eurocent extra kost. Dankzij Trooper ging er  al 3,5 miljoen euro naar meer dan 8.500 verenigingen en goede doelen uit Vlaanderen…, en de teller  blijft tikken!

0 reacties

Wees de eerste die reageert op dit artikel!

Geef een reactie op dit artikel

Velden met een * zijn verplicht in te vullen. E-mailadressen worden nooit gepubliceerd op de website.