Home > Goud, zilver én brons voor ‘Bij Koen & Marijke’ uit Brugge op de prestigieuze Beer Awards 

Goud, zilver én brons voor ‘Bij Koen & Marijke’ uit Brugge op de prestigieuze Beer Awards 

Geschreven op 26 februari 2025 om 08:36 door Mario De Wilde

Koen & Marijke uit de Hooistraat in Brugge zijn nog steeds aan het bekomen van hun doortocht op de jongste Beer Awards 2024! Niet alleen sleepten beiden voor het derde jaar op rij zilver binnen in de categorie Beste Bierrestaurant, maar de twee bieren die Marijke brouwde behaalden allebei ook nog eens goud in hun respektievelijke categorieën. En alsof dat nog niet genoeg was, mocht Marijke als MissBaxels ook nog eens een onverwachte bronzen medaille in ontvangst nemen. Zegge en schrijve dus drie keer zilver als Beste Bierrestaurant!

Al drie jaar op rij worden Koen en Marijke erkend als een van de top bierrestaurants van België, en daar zijn ze sowieso el ongelooflijk trots op. De Bruggelingen zijn al #1 op Tripadvisor, maar deze zilveren plak bevestigt nog eens extra dat de combinatie van houtskoolgegrilde gerechten en een uitmuntende bierselectie blijft scoren bij zowel gasten als bierliefhebbers.

Goud voor deze bieren

Twee bieren, twee gouden medailles. Marijke’s brouwkunsten zijn officieel bekroond.

Blond ≤6,5% – “Zonder Totetrekkerie”
Onze White IPA, gebrouwen in samenwerking met Brouwerij Ruimtegist en BramBrass, werd bekroond met GOUD in zijn categorie. Fris, kruidig en subtiel bitter, maar bovenal vlot doordrinkbaar – een bier waar we zelf al van hielden, en nu ook officieel een winnaar!

Donker >6,5% – “Maria Guimauva”
De milk stout met guimauvkes (Mariaatjes), gebrouwen met Brouwerij De HopHemel, werd door de stemmers verkozen als beste donkere bier. Romig, vol en fluweelzacht, met een subtiele zoetheid die perfect in balans blijft.

Brons voor MissBaxels

En als kers op de taart – of beter, als schuimkraag op het bier – won Marijke als MissBaxels brons in de categorie Online Biermedia. Dit was een complete verrassing, maar een geweldige erkenning voor de manier waarop ze haar passie voor bier deelt via proefnotities, brouwsessies en verhalen over de bierwereld.

Hooistraat 42, 8000 Brugge, www.koen-marijke.be

 

0 reacties

Wees de eerste die reageert op dit artikel!

Geef een reactie op dit artikel

Velden met een * zijn verplicht in te vullen. E-mailadressen worden nooit gepubliceerd op de website.