De strandredders en strandpolitie van Oostende zijn vanaf a.s. donderdag op post
De zomer trekt zich op gang in Oostende. En daar horen ook de strandredders bij. De Strandreddingsdienst is terug actief vanaf komende donderdag 29 mei en dat in vier zones. Ook de Strandpolitie staat terug paraat. Zwemmen in de zee kan enkel in de zones waar de reddingsdiensten actief zijn. Lees hieronder wanneer er redders op het strand aanwezig zijn, en in welke zones je dus veilig in zee kunt zwemmen.
Wanneer
29, 30, 31 mei + 1 juni (Hemelvaartweekend)
7, 8, en 9 juni (Pinksterweekend)
14 juni t.e.m. 27 juni (dagelijks)
Waar
Strandpost 4 Mariakerke
Strandpost 6 Koninginnelaan
Strandpost 8 Kursaal
Strandpost 9 Oosthelling
In het hoogseizoen (van 29 juni t.e.m. 31 augustus) zijn de Strandredders dagelijks present van 10.00 tot 18.30 uur aan alle strandposten. Let op: zwemmen en baden is verboden tussen de reddersposten 5 (Northlaan) en 6 (Koninginnelaan).
Tijdens het naseizoen (van 1 tot 14 september) ten slotte zijn er dagelijks redders aanwezig aan de volgende strandposten: Mariakerke, Koninginnelaan, Kursaal en Oosthelling.