Club Brugge heeft nieuwe mouwsponsor: BLOX, de Crypto-App
Club Brugge heeft een nieuwe mouwpartner. BLOX, de Crypto-App van BTC-Direct zal de komende 2 seizoenen het Blauw-Zwarte shirt sieren. Bitcoin, Ethereum,… Crypto is ‘hot’. Maar hoe begin je eraan? Met BLOX. BLOX is dé app om supersnel crypto’s te kopen en te verkopen. Gewoon vanop je telefoon, zonder technische voorkennis. Club voegt de daad bij het woord: Het partnership met BLOX wordt volledig in cryptomunten betaald, uniek in België en onder Champions League-clubs.
Voorzitter Bart Verhaeghe: “Dit partnership is een heel logische stap. Club Brugge en BLOX zijn twee innovatieve bedrijven, in een wereld die bijzonder snel evolueert. Cryptomunten zullen in de toekomst een meer prominente rol spelen in onze economie, maar het brede publiek heeft er nu vaak nog geen toegang toe. De app van BLOX brengt daar verandering in. Het is dan ook heel symbolisch om zo’n vooruitstrevend partnership aan te kondigen in een historische handelsstad als Brugge, waar tijdens de Middeleeuwen het begrip van de beurs ontstaan is.”
CBO Bob Madou: “We geloven bij Club sterk in de toekomst van digitale munten. Crypto is de voorbije jaren uitgegroeid tot een vaste waarde in de financiële sector en BLOX is een betrouwbare, duurzame partij die er al bij is sinds 2013, het prille begin. Het innovatieve karakter van BLOX past perfect bij onze Club en we zijn dan ook trots om deze deal 100% in crypto te kunnen realiseren, de eerste dergelijke deal in de Belgische B2C markt. De voorbije jaren hebben we bij Club een traject naar meer klantvriendelijkheid en convenience doorgemaakt en we geloven dat digitale munten daar ook in de toekomst een rol kunnen in gaan spelen. Denk maar aan de mogelijkheid om de BLOX-App te integreren in de Fan wallet zodat bijvoorbeeld betalen met Crypto op Club mogelijk kan worden.”
Mike Hutting, CEO BLOX: “De samenwerking met Club Brugge is voor ons in meerdere opzichten bijzonder. Allereerst omdat we met CB een partij treffen die niet alleen op het veld, maar ook als organisatie hoge ogen gooit. De drang naar innovatie voelden wij heel sterk vanaf de eerste gesprekken die we hebben gevoerd. Als crypto believers van het eerste uur is het voor ons natuurlijk fantastisch om de volledige deal in bitcoin te doen. We kijken enorm uit naar onze partnership en wie weet wat we als CB en BLOX samen nog meer kunnen realiseren”