Brugse chocolatier Julius Persoone brengt Woody night-, home- & beachwear uit
Twee Belgische merken die graag eens buiten de lijntjes kleuren, dat kan alleen maar vonken geven. Dit voorjaar slaan Woody en chocolatier Julius Persoone voor het eerst de handen in elkaar. Het resultaat is een capsulecollectie die even eigenzinnig als herkenbaar is: speels, warm en een tikje ondeugend. “We brengen twee werelden samen die eigenlijk hetzelfde doel hebben: mensen blij maken. We zijn allebei Belgische merken met karakter. Een beetje zot misschien, maar altijd met liefde voor ons vak en met oog voor detail. We nemen ons vak serieus zonder onszelf serieus te nemen. Dat maakt het net zo leuk.” – Julius Persoone
Een collectie die smaakt naar meer
Voor deze samenwerking doken Woody en Julius in elkaars universum en dat leverde een heel eigen beeldtaal op. De collectie bestaat uit night-, home- & beachwear vanaf 6 jaar tot XXL, aangevuld met accessoires zoals een mok met chocoladeprint, sleutelhangers en een knuffel. Elk stuk is een eerbetoon aan de iconische wereld van Persoone, vertaald naar zachte materialen, eigenzinnige prints en verrassende details met de typische Woody knipoog.
Centraal staan enkele van Julius’ meest herkenbare creaties waaronder de Melochoc. Deze klassieker duikt speels op in de collectie en is op sommige stuks met een flinke knipoog geplaatst. Een andere blikvanger is de all-over-print met cacaoplantage en gifkikkers. De vrolijke uitstraling verbergt een verhaal met diepgang: in de natuur zijn gifkikkers een teken van gezond, biodivers en regenwoudvriendelijk cacaobeheer. Een verwijzing die perfect aansluit bij de duurzame overtuiging die beide merken delen. De beleving wordt helemaal compleet met een geurende hangtag, een subtiel zintuiglijk detail waardoor het chocoladeverhaal ook echt tot leven komt wanneer je de collectie ontdekt.
De capsulecollectie Woody & Julius Persoone zal in april 2026 exclusief verkrijgbaar zijn bij deelnemende winkels en via woodyworld.com.