Belgischer wordt het niet: onze geliefde aardappel krijgt dankzij Quick haar eigen burger
Belgen en de aardappel: het is een match die al generaties meegaat. Van goudgele frieten tot romige puree, krokante kroketten of een perfect gebakken aardappel: we weten als geen ander hoe veelzijdig de aardappel is. Hoog tijd dus om hem ook eens de hoofdrol in een burger te geven.
De aardappel eindelijk in de hoofdrol
Quick pakt dit najaar uit met een nieuwe burger: De Patati. Een Limited Edition burger waarin de aardappel eindelijk centraal staat. Niet langer enkel als klassiek bijgerecht, maar als hét ingrediënt dat de smaakbeleving naar een hoger niveau tilt. Het recept? Een zachte potato bun, een krokante rösti van aardappel die heerlijk kraakt bij elke hap, een sappige beef burger, gesmolten cheddar en een romige pepersaus die alles perfect samenbrengt. Krokant van buiten, smeuïg van binnen en vooral: verrassend lekker.
Een traditie van tijdelijke verrassingen


Het is niet de eerste keer dat Quick zich laat inspireren door de Belgische keuken voor een tijdelijke burger. Eerder dit jaar lanceerde de keten al Le Liégeois, met Luikse siroop, en De RaQlette, afgewerkt met Val-Dieukaas.
Frank Symons, Head of Marketing Quick Belux, licht toe: “De aardappel is al generaties lang niet weg te denken uit de Belgische keuken. En waar hij vooral schitterde als heerlijke frietjes, speelt hij met De Patati eindelijk ook de hoofdrol in de burger.”
De Patati is tijdelijk verkrijgbaar bij Quick vanaf 25 augustus tem 2 november 2026. Wie wil ontdekken hoe veelzijdig de aardappel écht kan zijn, wacht dus beter niet te lang. Patati en patata… smakelijk….